Deze week op de clubavond een keer geen bindactiviteiten, maar een presentatie van een visavontuur door Dick…. Vorig jaar zijn Rudolf, Sander en Dick op pad gegaan om hun geluk in Noorwegen te proberen

Geweldige rivieren in mooie landschappen….

Dick verraste ons deze week met een super mooie presentatie, waarin hij aan de hand van mooie foto’s en leuke verhalen meenam naar de mooie plekken die ze daar hebben bezocht en ‘bevist’…..

Prachtige Vlagzalm…

Persoonlijk was ik erg onder de indruk van het geweldige landschap en de mooie rivieren die je daar ‘zomaar’ tegenkomt… Prachtige vissen ook natuurlijk, maar vooral het genot om in zo’n omgeving te mogen staan en die vis te vangen lijkt me helemaal geweldig…

En ook het gezelschap maakt zo’n vakantie een succes…!

Dick bedankt voor je prachtige presentatie…. en oh ja… nu heb ik weer een land dat ik op mijn lijst kan zetten… (tijd en geld moest je hebben… 😉 )

Dick in actie…. 😉

 

 

[nggallery id=5]

Leave a reply

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.