Het is al bijna traditie dat we bij Marcel en Marieke onze jaarlijkse barbecue kunnen houden, die weer erg goed verzorgd was en werd afgesloten met een ijsje. Door de wat late uitnodiging hadden een aantal al afspraken staan. Door ziekte of andere omstandigheden konden er ook een paar niet komen. Gerard en Miep waren ook uitgenodigd, Miep voelde zich niet goed dus moest Gerard alleen genieten van onze blijk van waardering voor zijn schenking aan de club van zijn vliegvis uitrusting.

Rudolf verwende ons weer met zijn over heerlijke saté met pindasaus.

Ons publiek tijdens de barbecue. Een video van de pracht locatie waar Marcel en Marieke wonen.

Foto’s gemaakt met name Piet en anderen en video Jan.

Leave a reply

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.