Zaterdag, 29 maart 2014, zal met hoofdletters worden bijgeschreven in de annalen van deze illustere vliegvisclub!
We hadden ’s morgens al vroeg de verkenners gestuurd zodat, toen de hoofdmacht arriveerde, de juiste taktiek meteen toegepast kon worden. En dat kon van alles zijn. Booby’s, wooly buggers, buzzers of een plak krentenbrood. Het weer was uitstekend, een pittig voorjaarszonnetje bestreek grote delen van de plas, waar de forel goed wakker was en volop jaagde.
Onze club was met grote getale, wel een man of tien, aanwezig en attaqueerde massaal de grote regenbogen en saiblingen. Geen vis was veilig voor onze aanstormende mannen!
Tussendoor, een mens wordt maar moe en hongerig van de strijd, werden de provisievoorraden van de Noord Nederlanders aangevallen en met succes. Na kortstondig verweer gaven ze het op en werden alle gehaktballen en flessen Jägermeister ingenomen en verorberd. Jammer dat ze geen vrouwen hadden, onze overwinningsdrang was enorm.
Mensen, we trokken die hele zandbak leeg! In een roes braken we een hengeltop af en hingen dat in de struiken, zodat iedereen tot in lengte van dagen herinnerd zou worden aan de glorie van VVC Apeldoorn.
Oh, wat ik gevangen heb? Niks, maar dat maakt toch niet uit? Ik had een gehaktbal.
Garry

PS; we hebben geen ijsvogeltjes gezien, wel ijsberen. Maar dat kan ook door de Jägermeister komen.





2 Comments
pierre
Haha, goeie humor Gary.
Geïnspireerd door de Jägermeister?
Jammer dat ik deze dag heb moeten missen; had ook wel een bal met een borrel willen combineren ……..
Groeten, Pierre.
Garry
Thanks, klinkt gek misschien, maar ik heb geen druppel gehad. Misschien daarom niets gevangen? Piet had goed gevangen en die stond bol van de Jägermeister!
Volgende keer toch maar eens anders aanpakken.
Leave a reply